Світові ціни на цукор досягли мінімального значення за останні 6 місяців

Середнє значення Індексу цін на цукор The Food and Agriculture Organization (FAO) у січні склало 112,8 пункту, що на 3,7 пункту (3,1%) нижче за рівень грудня.

Про це повідомляється у звіті FAO.

Зазначається, що знижуючись другий місяць поспіль, ціни на цукор досягли мінімального значення за останні шість місяців.

«Падіння світових котирувань цукру у січні було головним чином пов'язане зі сприятливими прогнозами виробництва та активним збиранням урожаю у провідних країнах-експортерах — Індії та Таїланді, а також зі збільшенням кількості опадів в основних районах вирощування у Бразилії», — прокоментували в FAO.

Крім того, зниження світових цін на цукор у січні додатково сприяло зниження цін на етанол у Бразилії. Водночас більш значному падінню цін на цукор перешкоджало зміцнення бразильського реалу щодо долара США, що зазвичай призводить до скорочення поставок з Бразилії, яка є найбільшим у світі експортером цукру.

Нагадаємо, що уряд знайде для цукровиків рішення щодо ціноутворення на газ.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus