Cygnet збільшили надої попри скорочення поголів’я корів

У «Сігнет-Мілк» кількість надоїв на одну корову зросли майже втричі з початку діяльності компанії.

Про це пише пресслужба Cygnet.

Повідомляється, що сьогодні поголів’я налічує лише 605 фуражних корів, що утричі менше, ніж на старті діяльності. Проте загальний об’єм виробленого молока більший, ніж був на початку.

Зазначається, що у 2021 році в Cygnet не збавляли темп та отримали високі результати як і минулі роки. Відтак, підсумкові показники надоїв за цей рік становлять 5,9 млн л молока. А надої на одну фуражну корову складають 9,9 тис. кг на рік.

Генеральний директор Сергій Степаниденко в матеріалі на telegra.ph розповідає, що у 2021 році надої на фуражну корову склали 9874 кг.

«Стосовно якості молока, то у 2020 році жир становив 3,62 %, а у 2021 р. — 3,75%. Отже, я думаю, що ми на правильному шляху», — додає він.

Також Сергій Степаниденко додає, що ціна на молоко у 2021 році була найвищою за останні роки (2020 р. — 10,8 грн, 2021р. — 12,7 грн). Але і ціни на корми у 2021 році були високі внаслідок низької врожайності у 2020. Та все ж таки ціна була сприятливою упродовж усього року.

Нагадаємо, ЄС оновило систему видачі ветеринарних сертифікатів, зокрема, для українських виробників. Замість попередньої системи TRACES Classic відтепер буде діяти версія TRACES NT.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus