Шведська компанія Väderstad збудує завод в США на 4 тис. квадратних метрів

Шведська компанія Väderstad оголосила про розширення своєї присутності в США. Компанія розпочала будівництво нового багатофункціонального заводу в Північній Дакоті, який введуть в експлуатацію 2023 р.

Про це пише Traktorist.ua.

Згідно повідомленням виробника, у травні 2021 р. компанія Väderstad AB придбала компанію AGCO-AMITY JV LLC (AAJV), утворивши Vaderstad Inc., що ввійшла до складу глобальної групи компаній Väderstad. Компанія Vaderstad Inc., яка базується в місті Вапітон, Північна Дакота, розпочала повну інтеграцію техніки Wil-RichWishek і Concord в існуючу лінійку продукції Väderstad для обробітку ґрунту та сівби.

За інформацією, інтеграція репутації брендів Wil-Rich, Wishek та Concord в групу Väderstad дозволяє компанії продовжити розширення, отримуючи доступ до торгових точок у Сполучених Штатах та можливість приєднатися до виробничої промисловості в США. При цьому компанія успадковує знання та відданість 120 співробітників, 31,13 м2 виробничого приміщення, склад запчастин, а також науково-дослідний центр у Вапетоні, Північна Дакота.

Ми раді поділитися цією захоплюючою новиною з нашими співробітниками, дилерами, клієнтами та сусідніми спільнотами Вапітон та Брекенрідж. З початком розширення своєї присутності на ринку США, ми продовжуємо забезпечувати цінність нашого бренду для наших дилерів і наших фермерів. У Vaderstad ми твердо віримо в необхідність інвестувати в наших людей та місцеві громади. Цей новий завод створить робоче середовище світового класу для наших нинішніх та майбутніх співробітників», — каже керуючий директор Vaderstad Inc Джейсон Строббе.

Зазначається, що новий завод, площею 4 тис. м2, буде розташований поруч з існуючим виробничим приміщенням та складом запчастин у Вапетоні. Він включатиме в собі офісні приміщення для 80 співробітників із повним набором послуг: дві спеціальні навчальні аудиторії, медіа-театр та виставковий зал площею 1 тис. м2 для проведення навчання персоналу дилерів і cпеціалістів, зустрічі клієнтів та проведення публічних заходів.

Згідно з повідомленням, над цим проєктом Vaderstad працюватимуть разом з місцевими компаніями Foss Architecture and Interiors та Comstock Construction, які розташовані в Північній Дакоті та Міннесоті.

Нагадаємо, що компанія Väderstad досягла рекордного обігу в €420 млн у 2021 у порівнянні з 2020 в €340 млн. Це черговий рекорд продажів для виробника.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus