У 2021 році середня зарплата сільгосппрацівника зросла на 21%

За даними Державної служби статистики України за 2021 рік середньомісячна заробітна плата працівників сільського господарства зросла на 20,5% до рівня 2020 року.

Про це пише пресслужба Мінагропроду.

Повідомляється, що зростання середньомісячної заробітної плати штатних працівників відбулось у галузях виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів на 15,7% до рівня 2020 року.

«За грудень 2021 року середня заробітна плата штатного працівника у сільському господарстві зросла на 12,2% відповідно до листопада і становила 14 466 грн. У регіональному розрізі найвищий рівень середньої заробітної плати спостерігався у Львівській, Харківській, Тернопільській, Вінницькій та Житомирській областях», — йдеться в повідомленні пресслужби.

Зазначаються, що середня зарплата штатних працівників у виробництві харчових продуктів, напоїв, та тютюнових виробів у грудні 2021 року склала 14 474 грн, що на 9,0% більше ніж попереднього місяця. Найвищий рівень середньої заробітної плати спостерігався у м. Києві, Вінницькій, Миколаївській, Київській та Полтавській областях.

Нагадаємо, аграрії можуть затвердити тип сільгосптехніки в Прозорому офісі. На базі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого з метою виконання функції затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів створений та з 15 грудня 2021 року запрацював Прозорий офіс.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus