Найбільший фермерський кооператив Бразилії скоротив прогноз врожаю сої на 40%

Найбільший бразильський фермерський кооператив через посуху очікує отримати 3,6 млн т сої з урожаю 2021/2022 МР замість 6 млн т. Це на 40% менше, ніж прогнозувалося.

Про це пише kfgo.com.

Повідомляється, що виконавчий директор Coamo Ейртон Галінарі сказав, що компанія очікувала отримати 6 млн т від бразильських фермерів до кооперативу. Очікуваний обсяг мав перевищити результати минулого року в 5,1 млн т сої.

За його словами, фермери з Парани, які надсилають олійну до кооперативу, постраждали від спекотної та сухої погоди. Серед постраждалих штатів Парана, Санта-Катаріна, Мату-Гросу-ду-Сул, а також Ріу-Гранді-ду-Сул.

За повідомленнями, бразильське агентство продовольства та статистики Conab скоротило свою оцінку виробництва сої приблизно на 15 млн т у сезоні 2021/22 МО, посилаючись на посуху в країні.

«Попри те, що Бразилія збирає менший урожай сої, високі ціни повинні допомогти фермерам — принаймні тим, у кого залишилася соя. Компенсувати втрати планують від сильного попиту з боку таких країн, як Китай», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, названо найбільших імпортерів українських олій та олійних культур за 2021 рік. Вартість експорту насіння та плодів олійних культур з України за 2021 р. склала $2,4 млрд. Це на 33 % більше, ніж 2020 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus