Не працюємо з кешем в олійному секторі, а без нього буде важко знайти економіку — Хаджишвілі

Шота Хаджішвілі, співзасновник та директор компанії RISOIL
Шота Хаджішвілі, співзасновник та директор компанії RISOIL
Джерело фото: Latifundist.com

В компанії RISOIL вирішили тимчасово призупинити діяльність пресового заводу, поки це економічно невигідно.

Про це повідомив засновник та директор компанії RISOIL Шота Хаджишвілі в інтерв’ю для Latifundist в YouTube.

За його словами, до групи компаній RISOIL входять термінал в Одесі, перевалка в порту «Південний», два елеватори та пресовий завод «‎Біоіл Універсал Україна». Завод, в свою чергу, нині зараз не працює через економічну недоцільність.

«Ми не працюємо з кешем в олійному секторі, а  без нього буде важко знайти економіку. Можливо, якби це був завод потужністю 1200 т на добу з екстракцією, то економіка б була», — каже Шота Хаджишвілі.

Він каже, шо зважаючи на те, що це пресовий завод, у нас залишалося багато олії та макухи — це знищувало його економіку. Необхідно було інвестувати в екстрактор. Відтак, через те, що Одеська область перенасичена олійноекстракційними заводами, а сировини не вистачає, то необхідно виважено підходити до цього питання. Тому завод вирішили зупинити — поставити на паузу. Зараз компанія сконцентрувалась на портових потужностях.

«Нині олію повністю отримуємо від потужностей «АДМ Трейдинг Україна». Також перевалюємо шрот та сподіваємося на збільшення обсягів перевалки», — додає Шота Хаджишвілі.

Нагадаємо, RISOIL планує збільшити земельний банк до 15 тис. га. Нині компанія має близько 3-4 тис. га землі, але поставила на меті збільшили свій земельний банк до 10-15 тис. га.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus