ВРУ звільнила Сенниченка з посади голови Фонду держмайна

Дмитро Сенниченко, ексголова Фонду державного майна України
Дмитро Сенниченко, ексголова Фонду державного майна України
Джерело фото: Facebook

Верховна Рада України на сьогоднішньому засіданні постановою №6557 звільнила очільника Фонду державного майна Дмитра Сенниченка.

Про це йшлося на засіданні ВРУ 17 лютого.

Так, за його звільнення проголосувало 318 народних депутатів, проти проголосувало 2 депутати, утримались — 14. Під час засідання та голосування за його звільнення з посади Дмитро Сенниченко не був присутній.

На своїй сторінці в Facebook Дмитро Сенниченко написав, що з другої спроби Верховна рада підтримала його заяву про відставку за власним бажанням. Він працював 2 роки на чолі Фонду держмайна.

«Моя місія на чолі Фонду держмайна сьогодні завершилася! З другої спроби Верховна рада підтримала мою заяву про відставку за власним бажанням. Я дякую кожному, хто ці два роки підтримував, допомагав та надихав. Щодня відчував, що поруч є люди, на яких можна покластися. І це додавало сил. Разом ми пройшли величезний шлях — від амбітних задумів до їх практичної реалізації. Ми налагодили процеси так, що зміни вже не зупинити. Сподіваюся реформи триватимуть і далі за усіма напрямками роботи Фонду», — прокоментував він.

Нагадаємо, що кабінет міністрів України звільнив Владиславу Магалецьку з посади голови Держпродспоживслужби. Тимчасовим керівником відомства було призначено заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Держпродспоживслужби Анатолія Вовнюка.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus