На ринку кукурудзи ціни показали незначне ослаблення, пшениця — стабільна

Ціни на українському ринку кукурудзи показали незначне ослаблення по мірі формування достатніх запасів у портах.

Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

Котирування кукурудзи, за словами експертів, відновили частину втрат від зниження на попередній сесії завдяки відновленню росту цін на сою та погодним проблемам в Південній Америці.

Березневий ф’ючерс на американську кукурудзу зріс на $0,09 за бушель, а на чорноморську на $2 за т. Імпорт кукурудзи в ЄС в поточному сезоні (з початку липня) досяг 10,12 млн т, і практично зрівнявся з минулорічною динамікою», — коментують в Barva Invest.

Зазначається, що ціни на українську пшеницю залишаються стабільними.

Спеціалісти акцентують, що котирування пшениці за підсумками вчорашніх торгів закрились різнонаправлено. Так, березневий ф’ючерс на Чикаго зріс на $0,01 за бушель.

«Ціна на європейську пшеницю знизилась на €3,75 за т, а на чорноморську на $4,5 за т. Америкаський ринок стабілізувався, в той час, як ціни на європейському ринку продовжили втрачати «премію» за геополітичні ризики», — говориться в повідоленні.

Згідно із повідомленням, Йорданія оголосила черговий тендер на закупівлю 120 тис. т пшениці. Єгипет оголосив про проведення тендеру нового GASC на закупівлю пшениці.

Нагадаємо, що станом на 14 лютого, Україна реалізувала на експорт 40,87 млн т зернових з початку 2021/22 МР. За даними Мінагропроду, цей показник на 10 млн т, або на 34,54% перевищує результати аналогічного періоду у 2020/21 МР.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus