Китай скоротить внутрішній попит на сою на 30 млн т

У Китаї можуть зменшити внутрішній попит на сою на 30 млн т, зокрема через зниження попиту на соєвий шрот.

Про це пише Successful Farming.

Повідомляється, що у минулому році Китай опублікував керівні принципи, в яких рекомендується скоротити обсяги використання соєвого шроту та кукурудзи в кормах свиней та птиці. Серед причин — зменшення залежності від імпортної агропродукції.

Зазначається, що Китай щороку імпортує майже 100 млн т сої для виробництва соєвого шроту в тваринництві. У 2021 році частка соєвого шроту в кормах вже знизилась до 15,3%, що на 2,4% менше ніж у 2020 році.

«Китай може знизити споживання соєвого шроту ще на 23 млн т, скоротивши попит на сою майже на 30 млн т», — йдеться в повідомленні.

Додається, що виробники комбікормів можуть збільшити використання амінокислот та альтернативних зернових у виробництві кормів. Також фуражні зернові можуть замінити соєвий шріт у раціонах ВРХ та овець.

Нагадаємо, стійкі ціни на бразильську сою спонукають Китай закупити якнайбільше олійної. Відтак, Китай намагається закупити будь-який доступний обсяг бразильської сої, для забезпечення власних запасів продуктів переробки.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus