Зимуючу в полі кукурудзу важко продати — думка

Особливу увагу аграріям слід приділити збиранню кукурудзи, яка зимує в полі. Важливо мати зерно в правильному стані, оскільки така кукурудза втрачає якість.

Про це розповів менеджер зовнішньоекономічної діяльності Корпорації Збаразький КХП Олександр Шпак-молодший, пише Elevatorist.com.

Іноді господарство хоче швидко просушити кукурудзу, яка зимувала в полі, і тоді через дуже великі температури вона починає чорніти всередині. 

За  його словами, таке зерно вже не піде на фураж, його досить важко збути.

«Тому ми наголошуємо фермерам на тому, що при високій вхідній вологості завжди краще просушувати в два етапи, під меншими температурами, хоча це займає більше часу», — додав Олександр Шпак.

Нагадаємо, що компанії, якщо і змінюватимуть цього сезону структуру посівів, то, ймовірніше, виходячи зі своїх стратегічних  міркувань, а не внаслідок зростання цін на добрива. Принаймні в Україні точно не планується такого значного перерозподілу, як у США.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus