Причіп-самоскид високого розвантаження від Заводу Кобзаренка дебютував на АгроВесні

«Завод Кобзаренка» на виставці «АгроВесна 2022» презентував перший новий причіп-самоскид високого розвантаження ПС-22.

Про це повідомив начальник відділу продажів «Заводу Кобзаренка» Микола Кубко, пише Тraktorist.ua.

За словами Миколи Кубка, ПС-22 служить для збирання кукурудзи на зернових качанах й солодкої кукурудзи відповідно.

«Причіп агрегатується за комбайном, комбайн в нього навантажує й, відповідно, потім до завантажного причепу-самоскиду під’їжджає трактор або фура й вони працюють в парі. Тобто самоскид високого розвантаження вивантажує зібраний врожай у причіп трактора або до вантажівки», — прокоментував начальник відділу продажів «Заводу Кобзаренка».

Він додав, що новий ПС-22 підлягає під державну компенсацію та не має аналогів ні в Україні, ні в Європі.

«Ринок таких причепів не дуже широкий. Такий агрегат робить тільки Канада й ми, мабуть, звідси ідеї подивилися. Але, щоб привезти з Канади такий причіп буде коштувати, як мінімум на 40% дорожче», — наголосив Микола Кубко.

Нагадаємо, що компанію Väderstad у лютому очолив новий генеральний директор та новий голова правлінняХенрік Гілстрінг, онук засновника Väderstad Руна Старка, обіймає посаду нового генерального директора після Матса Боверуда. У той же час Мікаель Джонсон став новим головою ради.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus