В Україні запровадили бронювання військовозобов’язаних аграріїв

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2022 року №194 «деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану» та з метою своєчасного проведення комплексу весняних-літніх польових робіт аграрні підприємства та виробники продовольства мають подавати Мінагрополітики списки критично важливих працівників, яким буде надана відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики.

Як це працює:

  • Підприємства, установи, організації надсилають до Мінагрополітики лист із пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою з відповідним обґрунтуванням (зазначити в листі ПІБ, рік народження, назву підприємства і назву військкомату).

Увага! Лист має містити ексель-таблицю, яку ви можете завантажити тут.

  • Мінагрополітики опрацьовує та узагальнює інформацію, отриману від підприємств, установ, організацій та надсилає до Міноборони пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних, які працюють у галузях агропромислового виробництва.
  • Мінекономіки видає відповідний наказ — витяг буде надіслано заявнику.

Контакти Мінагрополітики:

VL2022@ukr.net

довідки +38-063-181-51-83

Нагадуємо, що Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям у проведенні посівної 2022: https://agrostatus.org/, яка покликана допомогти аграріям успішно стартувати з посівною кампанією. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus