Кабмін вніс зміни щодо бронювання військовозобов'язаних аграріїв

Бронювання військовозобов'язаних аграріїв
Бронювання військовозобов'язаних аграріїв
Джерело фото: slovoidilo.ua

Кабмін вніс зміни щодо бронювання військовозобов'язаних аграріїв. Підприємствам, які раніше зареєстрували своїх робітників необхідно повторно подати документи по оновленій процедурі.

Про це повідомило Мінагрополітики. 

У зв’язку зі змінами постанови Кабміну від 7 березня 2022 р. № 218 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 р. № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» керівникам підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва необхідно ПОВТОРНО подати документи на бронювання військовозобов’язаних по оновленій процедурі!

З метою своєчасного проведення посівної, забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства для забезпечення потреб ЗСУ, у разі потреби, листи необхідно надсилати до Мінагрополітики на e-mail: mobagro2022@gmail.com:

1. лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних з відповідним обґрунтуванням, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за формою;
2. пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel.

Завантажити форми можна за посиланням.

Для оперативного опрацювання матеріалів, файли необхідно називати у форматі:
Рік.
• Місяць.
• Число (коли подаються пропозиції).
• Скорочене найменування організації.
• Кількість працівників що подаються для бронювання.

Наприклад:
2022.03.09.Украгрозерно.13.pdf
2022.03.09.Украгрозерно.13.xlsx

Що стосується керівників підприємств, установ та організацій, які вже надали пропозиції та отримали витяг з наказу Мінекономіки інформувати у триденний термін Мінагрополітики про звільнення військовозобов’язаного (виключення зі списків, переведення на іншу посаду) або ліквідацію суб’єкта господарювання.

Телефон для довідок: +38063-181-51-83

Нагадаємо, що в Україні запровадили бронювання військовозобов’язаних аграріїв.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus