«За період війни були дні, коли ми приймали на 100 т молока в день більше, ніж до початку бойових дій. Причина в тому, що деякі переробники зупинилися, і фермери просили нас забрати молоко», — розповідає бізнесмен.
Що ж стосується потужностей самої групи компаній, то, за словами Сергія Вовченка, наразі працюють всі підприємства групи. В строю навіть завод у Баштанці, що під Миколаєвом. Виробництво там зупинялиось лише на добу.
Проте, підприємство працює не безпроблемно: через бойові дії складно з поставками сировини та вивозом продукції. На заводах в Пирятині, Золотоноші, Яготині та Згурівці «Молочний Альянс» почав випускати скорочений асортимент продукції.
«Підприємства, які виробляють молочну продукцію популярних торгівельних марок «Яготинське», «Пирятин», «Славія» та інші, переорієнтувалися на товари з довгими термінами зберігання: молоко, масло, сири. Це те, що може довго зберігатися на складі в умовах непростої ситуації з логістикою. Те, що псується швидше, тобто йогурти, кефіри та іншу кисломолочну та цільномолочну продукцію, компанія випускає лише під замовлення торгівельних мереж», — акцентував Сергій Вовченко.
Зараз «Молочний Альянс« перестав брати молоко з дворів, щоб економити пальне. Але повністю відмовлятися від молока приватних господарств група компаній не планує. Також компанія призупинила експорт «до кращих часів».