Окупований завод Данон Україна на Херсонщині виробляв 50% молочної продукції — Адріан-Валентін Паску

«Данон Україна» скорочує виробництво своєї молочної продукції в Україні на 50% через закриття заводу в Херсоні.

Про це розповів генеральний директор «Данон Україна» Адріан-Валентін Паску в інтерв'ю на Latifundist.com‎. 

За його словами, як тільки місцеву українську адміністрацію замінила тимчасова окупаційна, компанія втратила контроль над заводом.

«Попри те, що деякі процеси з Херсону ми перенесли на діючий завод на Полтавщині, скорочення виробничих потужностей є значним — половина від довоєнного рівня»‎, — розповідає Адріан-Валентін Паску. 

Читайте також: «‎Гендиректор Данон Україна: Модель «вирощування зерна та виробництва молока» в умовах війни стала збитковою»‎ 

За словами гендиректора «Данон Україна», виробництво в Херсоні було одним із найпотужніших молочних виробництв в Україні. Спеціалізувалося на виробництві сучасних молочних продуктів під брендами «Растішка», Activia, Danone та ін‎ші

«Я вражений роботою нашої команди, якій вдалося всього за два місяці перенести на цей актив частину виробництва йогуртів із херсонського заводу. Нам вдалося відновити виробництво на 70-80% від довоєнного рівня. Продовжуємо випускати молочну продукцію під ТМ «Простоквашино»‎, — зауважив Адріан-Валентін Паску.

Він додає, що наразі, враховуючи нові проекти, які компанія розпочала, до кінця року планують відновити і навіть перевершити довоєнні обсяги виробництва.

Нагадаємо, що Mondelez відновлює роботу заводу з виробництва чипсів Люкс у Вишгороді.

Виконано за допомогоюDisqus