Член ради директорів Кернела звільняється через російське громадянство

Рада директорів Kernel Holding SA («Кернел») повідомила, що 12 березня 2022 року Сергій Шибаєв подав письмове повідомлення про вихід із ради директорів компанії.

Про це йдеться на сайті Варшавської фондової біржі.

Зазначається, що серед причин такого рішення російське громадянство Сергія Шибаєва та ймовірні конфлікти інтересів, пов'язані з його посадою незалежного директора компанії.

«Згідно з відповідним договором про надання послуг, відставка набуде чинності через 90 днів після отримання компанією письмового повідомлення», — йдеться у повідомленні.

Додається, що рада директорів Kernel Holding SA висловила подяку пану Сергію Шибаєву за його особисту участь та відданість функціонуванню ради директорів компанії та багаторічне професійне керівництво аудиторським комітетом ради директорів.

Повідомляється, що за час його роботи у компанії він брав участь у покращення системи корпоративного управління компанії та нагляді за практикою управління в найкращих інтересах акціонерів компанії. Сергій Шибаєв обіймав посаду незалежного директора «Кернел» з 2012 року.

Нагадаємо, Роман Лещенко подав у відставку з посади міністра аграрної політики і продовольства України. Новим міністром АПК став Микола Сольський

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus