Аграріїв закликали перевіряти поля на наявність мін при посівній

Задля безпеки сільгоспвиробників з'явилася потреба у проведенні огляду полів для виявлення покинутої ворожої техніки, боєприпасів чи їх залишків.

Про це повідомляє пресслужба Мінагропроду.

Зазначається, що знешкодження небезпечних воєнних об'єктів на сільськогосподарських ділянках особливо важливе до старту масової посівної кампанії по всій території України.

«Проведіть із представниками територіальних оборон огляд земель. Сповістіть ЗСУ, якщо ви виявили ворожу техніку та боєприпаси: це все підлягає розмінуванню та переміщенню», — йдеться в повідомленні.

У Мінагропроді застерігають, що не вся ворожа техніка може стати в нагоді для господарства. Відтак, її краще передати до Збройних Сил України.

Читати по темі: Гарячі проблеми українських аграріїв — ‎посівна кампанія 2022

Додається, що рішення щодо обстеження територій ініційовано Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством цифрової трансформації України.

Нагадаємо, в Україні підрахували втрати через війну: збитки транспортної інфраструктури оцінюються майже в $40 млрд.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus