Наша Ряба анонсувала випуск дитячого харчування КОКО

«Наша Ряба» розпочала випуск дитячого харчування «КОКО» для дітей від 6 міс до 1,5 років. В умовах війни всю партію продукту компанія вирішила безкоштовно передати дітям у регіонах бойових дій та родинам вимушених переселенців

Про це повідомила пресслужба компанії. 

Повідомляється, що проєкт з випуску дитячого харчування з курятини команда МХП розпочала ще до повномасштабної війни. Виробництво запустили в Європі, оскільки в Україні немає виробництв, які б виготовляли дитяче харчування для малюків із м’яса. 

«‎У березні цього року перша партія «КОКО» була готова і доставлена в Україну. Але в магазини не поїхала. З огляду на те, що через війну тисячі дітей і родин опинилися у складних умовах, ми вирішили всю партію, а саме понад 4 200 кг продукту безкоштовно передати малюкам, які зараз найбільше цього потребують»‎, — повідомили в компанії. 

Зазначається, щоб дитяче харчування від «Нашої Ряби» отримали саме ті малюки, які його найбільше потребують. МХП залучила до співпраці фонди й організації, що опікуються дітьми, а саме фонд Карітас України, Unicef, Фонд Маша‎, фонд Твоя опора, СОС Дитячі містечка України.

«Залучаємо й благодійний фонд «МХП – Громаді». Це дозволить доставити допомогу адресно і підтримати саме ті родини, яким зараз найскрутніше. Турбота про інших, єдність і добрі справи — це те, що допоможе Україні вистояти і перемогти. Якими б складними не були часи, «Наша Ряба» залишається поруч зі споживачами і підтримує українців. Разом переможемо!‎»‎, — акцентували в МХП. 

Нагадаємо, МХП щоденно віддає до 330 т курятини населенню.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus