МХП щоденно віддає до 330 т курятини населенню

Агроіндустріальний холдинг МХП щодня безкоштовно віддає до 330 т курятини населенню.

Про це повідомляє Forbes.

Відмічається, що аби доставити їжу до місця призначення, водіям треба проїхати блокпости, оминути розбомблені мости, дороги і смерть. Наразі не можна точно сказати, скільки українців виживає в надскладних умовах без тепла та їжі, але повідомлення про охоплені вогнем житлові будинки й лікарні в містах і містечках зʼявляються регулярно.

«Це гуманітарна криза, — сказав Джон Річ, голова МХП, австралієць, який керує компанією зі Словенії. — Люди на розбомблених територіях не мають доступу ні до чого».

Тисячі українських водіїв зголошуються на те, що Річ називає суїцидальними місіями, — привезти вантажівки з курятиною людям, які багато днів виживають без їжі. Велика кількість цих водіїв — це нові співробітники, які прийшли в МХП після зупинки роботи інших підприємств, серед яких і конкуренти МХП, коментує видання.

«Дистрибуція — це нічний кошмар, — сказав Річ. — Водії настільки патріотично налаштовані, що готові ризикувати своїм життям заради співвітчизників».

Нагадаємо, що в МХП організований спеціальний штаб для допомоги продуктами харчування тим, хто перебуває зараз у найбільшій небезпеці.

Дізнатися більше: ТОП-5 виробників м'яса птиці в Європі

Справка: МХП охоплює близько 35% від загального споживання курятини і більше 55% українського промислового виробництва курятини.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus