В ТАС АГРО стартувала сівба ярих культур

В «ТАС АГРО» стартувала сівба ярих культур, а через воєнні дії структура посівних площ в агрохолдингу змінилась. 

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Зазначається, що під час весняної посівної кампанії в агрохолдингу планують засіяти 57,7 тис. га. Відмічається, що компанія повністю забезпечена посівним матеріалом, добривами, засобами захисту рослин та паливо-мастильними матеріалами для того, щоб провести посівну в оптимальні терміни. Але додають, що у зв’язку з експортними труднощами та заради оптимізації витрат дещо скорегували структуру посівів. 

«Я впевнений, що ми зможемо впоратися зі всіма негараздами і забезпечити продовольчу безпеку нашої держави. Цьогоріч зменшимо площі під кукурудзою (13,1 тис. га), але збільшимо посів соняшнику (31 тис. га) та сої (13,6 тис. га)‎», — зазначив в.о. генерального директора ТАС АГРО Нил Неміровченко.

Додається, що окрім посівної, компанія «‎ТАС АГРО»‎ продовжує виконувати агротехнологічні операції з підготовки ґрунту і внесення добрив на посівах озимих відповідно до термінів вегетації.

Нагадаємо, що ТАС АГРО збільшує заробітну плату працівникам виробничих підрозділів, котрі працюють під час війни.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus