Форвардні ціни на пшеницю майбутнього врожаю знизились

Минулого тижня спостерігалося зниження індикативних експортних цін на пшеницю майбутнього врожаю.

Про це повідомляє «АПК-Інформ».

Зазначається, що ця тенденція була обумовлена зниженням індикативних цін на пшеницю старого врожаю на базисі FOB під тиском відсутності укладання нових контрактів, а також зростання ставок фрахту та зменшення попиту імпортерів.

«‎За підсумками минулого тижня індикативні ціни пропозиції пшениці з протеїном 12,5% врожаю 2022 р. з поставкою у липні-серпні знизилися до 320-340 USD/т FOB», — йдеться в повідомленні.

Аналітики додають, що зменшенню ціни на зерно нового врожаю сприяла також інформацією про добрий стан озимини та активне просування ярої сівби в Україні, очікуване покращення умов для розвитку сільгоспкультур у країні, збільшення перехідних залишків пшениці на тлі суттєвого зменшення темпів експорту пшениці за підсумками березня.

Додається, що в березні експорт пшениці склав 309 тис. т. В той час, як в лютому було експортовано 1,04 млн т даної культури

Нагадаємо, що рослинні олії здорожчали в понад половину через дефіцит соняшникової олії у світі. 

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus