‎Південна аграрно-експортна компанія відзвітувала про старт посівної

«‎Південна аграрно-експортна компанія» (ПАЕК)‎ розпочала весняно-польові роботи.

Про це повідомляє пресслужба компанії на своїй сторінці в Facebook.

Відмічається, що техніка господарств компанії вийшла на поля у неділю, 10 квітня, для посіву сільгоспкультур на підконтрольних Україні територіях.

«‎У цей нелегкий для всіх нас час, компанія ПАЕК розуміє важливість забезпечення економічної та продовольчої безпеки нашої держави! Тому ми сіємо, аби в майбутньому отримати гарний врожай і забезпечити вчасні виплати пайщикам, які надають власні земельні ділянки в оренду!»‎, — йдеться в повідомленні.  

В агрохолдингу зазначили, що не дивлячись на нестачу палива, неможливість стовідсоткового забезпечення запчастинами і сільгосптехнікою, господарства компанії виходять у поля де є можливість безпечно працювати для проведення комплексу весняно-польових робіт. 

«Хоча і відчуваємо нестачу вкрай важливих ресурсів, таких як паливо, ми з нашого боку робимо все можливе, щоб забезпечувати ним наші підрозділи! Працюємо з вірою, що все буде добре!» — зауважив бенефіціарний власник групи компаній ПАЕК Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, що за словами міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського посівна у цьому році може затягнутися.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus