Посівна у цьому році може затягнутися — Сольський

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський повідомив, що все посівна кампанія проходить за планом, але може затягнутися з низки причин.

Про це пише «Страна.ua».

За словами міністра, посівна затягнеться через війну, бо поменшало співробітників: хтось виїхав, когось призвали, хтось пішов воювати добровольцем.

«Також на час роботи в полі впливає комендантська година, плюс, свої корективи вносять погодні умови. Через те, що прохолодно, трохи пізніше може початися посів основних культур, таких, як кукурудза. Поки не було посіву кукурудзи — робити якихось прогнозів не будемо», — каже Микола Сольський.

Читати по темі: Гарячі проблеми українських аграріїв — ‎посівна кампанія 2022

Він додав, що зараз аграріям слід заздалегідь продумати логістику палива. Попри те, що його почали підвозити, але поки що баланс повністю не закритий. Аграріям варто створювати запаси, адже, ймовірно, коли почнеться посів кукурудзи, може виникнути нестача. 

Нагадаємо, Зеленський повідомив, що Азербайджан готовий забезпечити пальним посівну в Україні

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus