Доступ до ринку біопалива для українських аграріїв спрощується — Лабазюк

Аграріям спростять доступ до ринку біоетанолу.

Про це заявив народний депутат України Сергій Лабазюк на сторінці у Facebook, пише AgroPolit.com.

За його словами, до законопроекту №7233 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо справляння єдиного внеску та обліку спирту етилового денатурованого та продукції хімічного і технічного призначення» внесено правки, які спростять українським аграріям доступ до ринку біоетанолу. 

«Доля цього компоненту у складі палива у нас тільки наближається до 10% (е10), коли в США вже давно продають з часткою до 83% (е85). Це новий сектор та нові робочі місця у переробці: виробники цукру, кукурудзи почнуть працювати з новою силою, як результат — наповнювати держбюджет податками. Біопаливо, особливо в сьогоднішніх складних умовах, має дуже велике значення у забезпеченні стійкого розвитку вітчизняного агросектору. Важливо, аби зараз в Україні максимально запрацював бізнес, тому будемо використовувати будь-які можливості», — зазначив політик.

Нагадаємо, що уряд планує встановити нульову ставку ПДВ на біопаливо.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus