ІМК почали сіяти кукурудзу та соняшник на 70 тис. га

Підприємства агрохолдингу «ІМК» розпочали весняну посівну кампанію. У Чернігівській, Сумській та Полтавській областях України планується засіяти соняшником та кукурудзою близько 70 тис. га.

Про це йдеться у звіті на сайті компанії. 

Повідомляється, що підприємства забезпечені необхідною сільськогосподарською технікою та ресурсами (насінням, добривами, ЗЗР, паливом) для запланованих посівних площ. До цього компанія вже провела роботи з підживлення озимої пшениці, яка нині знаходиться в хорошому стані. Загалом, з урахуванням озимої пшениці, планується засіяти близько 70% земельного банку підприємства.

«На решті територій необхідні роботи з розмінування, оскільки в березні 2022 року були активні бойові дії. Завершення весняної посівної кампанії заплановано на кінець травня», — йдеться в повідомленні компанії. 

У звіті додається, що через блокаду українських морських портів військовими силами рф експорт зерна через них наразі неможливий. Як наслідок, експортна діяльність підприємства була припинена з початку війни.

«Проте компанія разом зі своїми клієнтами та за підтримки уряду України намагається розвивати альтернативні логістичні ланцюги для експорту зерна через морські порти інших сусідніх країн», — йдеться у звіті. 

Нагадаємо, агрохолдинг «Овостар» повідомив про зниження попиту на продукцію через війну. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus