‎Укртрансбезпека поновлює контроль за дотриманням габаритно-вагових норм в Україні

3 травня «‎Укртрансбезпека»‎ поновлює здійснення контролю за дотриманням габаритно-вагових норм. Особливу увагу буде приділено автомобільній дорозі М-15 «Одеса-Рені». Зокрема, поблизу пункту пропуску «Маяки-Удобне» розпочне роботу пост габаритно-вагового контролю.

Про це повідомляє «‎Укртрансбезпека»‎ на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Зазначається, що закриття морських портів суттєво збільшило навантаження на автошляхи південних регіонів, зокрема Одеської обл. 

«‎Моніторинг транспортних засобів, який здійснювався впродовж квітня департаментом державного нагляду (контролю) Укртрансбезпеки, виявив системне недотримання перевізниками габаритно-вагових норм, що негативно впливає на стан дорожнього покриття та ускладнює рух автошляхами»‎, — зазначили в відомстві.  

Додається, що для забезпечення прозорої роботи, на території посту встановлено камерами відеоспостереження, а під час виконання службових обов’язків інспектори «Укртрансбезпеки‎»‎ обов’язково повинні здійснювати аудіо-відео фіксацію своїх дій за допомогою бодікамер

«‎Водії мають право знімати дії інспекторів під час зважування, або під час оформлення матеріалів‎»‎, — повідомили водіїв.

Нагадаємо що в Україні у січні-березні 2022 року тарифи на перевезення зерна залізницею зросли на 15% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus