В Україні паливна криза закінчується — радник президента України

Станом на 11 травня імпортують достатню кількість бензину та дизеля для забезпечення щоденної потреби країни у паливі.

Про це заявив радник президента України Ростислав Шурма під час брифінгу, пише Delo.ua.

За його словами, офіс президента разом з урядом проводить активну роботу для того, щоб відбудувати всі ці ланцюжки (з постачання палива, прим. ред.) з нашими європейськими партнерами. 

«Фактично сьогодні обсяги імпорту збільшені більш ніж у 5 разів у порівнянні з тим, як це було ще півтора місяця тому. На сьогодні обсяги імпорту вже фактично відповідають темпам щоденного споживання бензину та дизеля на заправках‎»‎, — зауважив радник президента.

За словами Шурми, хоча у громадян України все ще є побоювання з приводу відсутності палива на АЗС, ситуація покращуватиметься з кожним днем, поступово відкриватимуться та наповнюватимуться паливом усі раніше закриті АЗС.

«З огляду на те, що в країну заїжджає достатня кількість бензину та дизеля, щоб покривати щоденну потребу наших громадян. Тому я прошу громадян України зберігати спокій, щоб ми могли спокійно наситити всі заправки паливом, створити відповідний запас і бути більш захищеними від таких ворожих дій‎»‎, — сказав радник президента.

За його словами, в Україні також буде створено додатковий стратегічний запас палива, який не можна буде знищити, який забезпечить країну на місяці вперед.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про дефіцит пального на заправках, а на те пальне, що лишилось у продажі ввалися обмеження.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus