Cygnet відзвітувала про завершення посівної кампанія 2022

Cygnet завершила посівну кампанію 2022. Було засіяно 29 тис. га.

Про це пише пресслужба Cygnet.

Зазначається, що, станом на 11 травня, колектив доклав максимальних зусиль, аби провести посівну на всіх 100% площ компанії, а це 29 тис. га. До роботи у воєнний час довелось пристосовуватись і вносити корективи у технологію виробництва.

«‎‎На початку сезону польових робіт нам довелося суттєво змінювати плани щодо посіву та технологій вирощування сільськогосподарських культур, враховуючи вже наявні матеріальні ресурси та можливість придбання додаткових», — розповідає заступник директора з рослинництва «Сігнет Холдинг» Юрій Борідченко.

Відзначається, що цьогоріч у компанії відмовилися від посіву цукрових буряків. Площі посіву кукурудзи зменшили на 40% та більш ніж вдвічі збільшили площі посіву соняшнику та сої.

За словами заступника регіонального директора з рослинництва «Сігнет-Центру‎»‎ Миколи Журавля, посівна основних культур — соняшнику, кукурудзи та сої пройшла як і щороку, без особливостей. Система напрацьована протягом 10 років, персонал навчений та з досвідом.

«‎Попри всі виклики, ми максимально дотримали технологію посіву. Були повністю забезпечені насінням. ЗЗР частково було закуплено раніше, в період війни докупити було більш складно, та все ж ми впорались. Через те, що дещо змінили структуру посівних площ, інженерній службі за досить короткий термін довелось доналаштовувати необхідну техніку. Проте колеги зробили все на високому рівні, великих поломок техніки у нас не було»‎, — зазначає Микола Журавель.

Нагадаємо, що попри війну в Україні в 12 областях країни завершили сівбу ярих культур ранньої групи. У загальному результаті майже 80% прогнозованих під ярі культури ранньої групи площ вже засіяно.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus