Variant Irrigation проведе сервісне обслуговування зрошувальної системи будь-якого виробника

Основне завдання аграріїв — з менших площ отримати гарантований, передбачуваний, високий врожай та не допустити світову продовольчу кризу, бо близько 60% врожаю передбачається на експорт. 

Про це повідомляє пресслужба компанії «Варіант Агро Буд» (ТМ Variant Irrigation).

«‎Безперечно, зрошення — це одне з найбільш ефективних рішень для сталого майбутнього землеробства та сільського господарства, бо повністю виключає непередбачуваність природи та дає можливість контролювати кількість опадів впродовж всього періоду вирощування культур»‎, — відмічають в компанії. 

Відзначається, що для тих аграріїв, хто вже переконався в перевагах зрошення та використовує дощувальні машини будь-яких виробників компанія Variant Irrigation надає якісний сервіс, бо яка б техніка не була — сервісне обслуговування завжди потрібне. 

У Variant Irrigation надають власні сервісні бригади, які працюють по всій Україні 24/7. Дилери компанії в регіонах теж мають свої сервісні бригади. Все це дає можливість максимально оперативно реагувати на запити клієнтів. Крім того, на складі підприємства є в наявності комплектуючі, які можуть відвантажуватись тим, хто потребує заміни витратних вузлів. 

«Компоненти, комплектуючі для зрошувального обладнання закуповуються як в Україні, так і за кордоном. Ми встановили жорсткі технічні умови для купівлі. Обираємо постачальників за основною умовою — якість. Безумовно, перевагу надаємо вітчизняному, але якщо в Україні не виробляється та чи інша позиція або нас не задовольняє якість, наші спеціалісти обирають серед провідних світових брендів» — прокоментував комерційний директор Variant Irrigation Ілля Жемелінський

Додається, що вже зараз аграрії можуть звертатись до фахівців компанії, щоб замовити сервісне обслуговування зрошувального обладнання та/або заміну комплектуючих. Для цього звертайтесь за телефоном: +38 (050) 411-11-80.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський підписав закон «Про організацію водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus