Індія шукає імпортерів для 10 млн т зерна у 2022-23 МР

Індія відправить торговельні делегації до дев'яти країн, включаючи Марокко, Туніс та Індонезію, щоб вивчити можливості збільшення поставок пшениці. Країна планує експортувати 10 млн т зерна у 2022-23 рр.

Про це повідомляє The Economic Times.

Зазначається, що до переліку країн які розглядаються урядом Індії задля експорту  зерна увійшли Марокко, Тунісу, Індонезії, Філіппіни, Таїланд, В’єтнам, Туреччина, Алжир та Ліван. 

Повідомляється, що Індія експортувала рекордні 7 млн т пшениці в 2021/22 рр, що оцінюється у $2,05 млрд. Із загального обсягу відвантажень близько 50% пшениці було експортовано до Бангладеш протягом останнього фінансового року.

Відзначається, що нещодавно Єгипет, який є одним із найбільших світових імпортерів пшениці, погодився закуповувати пшеницю з Індії. 

«Єгипетська влада назвала Індію одним із джерел для цього стратегічного товару», – повідомили у міністерстві.

Додається, що Єгипет імпортував 6,1 млн т пшениці у 2021 році, а Індія не входила до списку акредитованих країн, які можуть експортувати пшеницю до Єгипту. Понад 80% імпорту єгипетської пшениці, який оцінюється у 2021 році близько $2 млрд, було з росії та України. 

Нагадаємо, що світовий урожай пшениці у 2022/23 МР аналітики прогнозують на рівні 774,83 млн т. Експорт пшениці очікується на рівні 204,89 млн т.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus