KSG Agro засіяв майже 10 тис. га соняшника та кукурудзи

Агрохолдинг KSG Agro 1 червня 2022 р. завершив посівну кампанію соняшника — на площі 8,5 тис. га та кукурудзи — на площі 1 тис. га. 

Про це повідомила пресслужба KSG Agro.

Відзначається, що посівна кампанія завершена в повному обсязі на усіх 100% посівних площ, які були заплановані до посіву наприкінці минулого року. 

«Враховуючи прохолодну погоду у травні, ми відтягнули початок посівної кампанії на 15 травня, аби швидше отримати сходи. І не помилилися, зсув строків посівної, дозволив провести її успішно та досягнути всіх поставлених цілей. Погода в цілому сприяла ефективному проведенню посіву», — зазначив директор з розвитку рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитро Ємельченко

Він додав, що зараз в агрохолдингу доглядають сходи, 70%-в з яких — у гарному стані. Разом з тим здійснюють міжрядну обробку, боронування ротаційними боронами та хімічний захист. 

Нагадаємо, що KSG Agro за результатами 2021 р. збільшив валовий дохід на 44%. Водночас EBITDA компанії зросла вдвічі. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus