ІМК повідомили про «‎вкрай важливий етап догляду»‎ від якого на 60-70% залежить урожай

Обробка по прапорцевому листу, що проводиться зараз, — вкрай важливий етап догляду, адже від його правильного формування фактично на 60–70% залежить яким буде урожай зерна загалом.

Про це повідомила пресслужба «‎ІМК»‎ на своїй сторінці в Facebook

Торік підприємства агрохолдингу провели планову посівну озимини. Загальна площа посіву пшениці становить 18,3 тис. га.

«Наразі культура знаходиться на черговому етапі вегетації — у фазі розвитку прапорцевого листа», — розповів головний агроном ІМК Олександр Гірман.

Гірман додає, що стан озимої добрий, спостерігається плановий ріст. Обробили культуру і відповідними засобами захисту: так на першому етапі застосовували захист від бур’яну та регулятори росту, на другому — засоби від хвороб і протидію шкідникам. А жнива, за словами головного агронома, планують розпочати з 10–15 липня.

Нагадаємо, що у Чернігівській, Сумській та Полтавській областях України підприємства агрохолдингу «ІМК» планують засіяти соняшником та кукурудзою близько 70 тис. га.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus