Кропивницький ОЕЗ продали за 108 млн грн

«Ощадбанк» через держаукціон СЕТАМ продав олійноекстакційний завод та завод модифікованих жирів в Кропивницькому на умoвах фінансoвoгo лізингу за 108,7 млн грн.

Про це повідомляє Міністерство юстиції.

Зазначається, що комплекси та обладнання знаходяться в м. Кропивницький. Загальна сума продажу складає 108,7 млн грн. Розмір першого платежу складатиме 60 млн грн. Сплата залишку відбуватися рівними частинами протягом 7 років від дати укладення договору фінансового лізингу.

«Це вже другий подібний аукціон на Кіровоградщині від Ощадбанку, який був реалізований на умовах фінансового лізингу. Тоді лот було реалізовано за понад 47 млн грн. Це показує значну ефективність продажу прав на укладання договору фінлізингу на нашому аукціоні», — наголосив гендиректор держпідприємства «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Нагадаємо, що Європейські заводи обмежують поставку соняшнику з України найпізніше до кінця червня, та готуються взяти паузу на закупівлю олійної з України через необхідність переробки власного ріпаку.

Читайте також: ТОП-10 країн виробників соняшнику у 2021/22 МР

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus