Активи Юпітер 9 Агросервіс заарештовано та передано до АРМА

Активи російської компанії «Юпітер 9 Агросервіс» на загальну суму понад 150 млн грн, яка спеціалізується на продажу сільгосптехніки та обладнання, заарештовано та передано в АРМА .

Про це пише Traktorist.ua

Зазначається, що інформація про арешт з'явилася 6 червня на офіційному Telegram-каналі офісу генпрокурора. Про те, що арештовано активи саме компанії «Юпітер 9 Агросервіс» виданню стало відомо із декількох джерел на ринку, а також інформацію підтвердили у силових структурах.

«‎У ході розслідування кримінального провадження арештовано 26 одиниць сільгосптехніки на загальну суму понад 30 млн грн, земельну ділянку площею 5 га орієнтовною вартістю 6 млн грн та комплекс будівель загальною вартістю понад 120 млн грн»‎, — йдеться у повідомленні пресслужба офісу генпрокурора.

Читайте також: «‎Ринок сільськогосподарської техніки в Україні через війну скоротиться не менше ніж на 50% в 2022 році — директор BEDNAR в Україні»‎ 

У пресслужбі додали, що наразі правоохоронними органами організовано процес фактичної передачі цих активів в управління АРМА.

Відзначається, що директором та кінцевим бенефіціарним власником «Юпітер 9 Агросервіс» є підприємці країни-агресора.

Нагадаємо, що в Україні підрахували втрати сільгосптехніки внаслідок війни.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus