Стало відомо, як окупація України вплинула на ринок заморожених овочів, ягід та фруктів

У нас була сировина з південних областей — перець, гарбуз, цибуля. Звичайно, шукаємо альтернативні ринки, але віримо у ЗСУ, що скоро всі регіони будуть деокуповані. 

Про це розповів директор заводу заморожених овочів, ягід та фруктів Tevitta Юрій Кривенко.

За його словами, сьогодні важливими питаннями є паливо, його наявності, ціни, і відповідно логістики. Але найбільша проблема це те, що на території України ведуться активні бойові дії.

«‎Незважаючи на складну ситуацію ми розуміємо, що економіка країни має працювати. До того ж на завод залучено багато людей, яким потрібно виплачувати заробітну плату та платити податки»‎, — розповів директор заводу.

Юрій Кривенко зауважив, що план на початку 2022 року у компанії був масштабним. Звичайно, повномасштабна війна в Україні внесла свої корективи. Але попри все, продовжує директор заводу, зараз розпочинається новий сезон.

«Підбивати підсумки та аналізувати будемо в кінці наступного сезону. А зараз ми заморожуємо полуницю, малину, вишню, бузину, солодку кукурудзу, та продукти з тривалим терміном зберігання: мускатний гарбуз, цибуля, перець», — ділиться Юрій Кривенко ‎ 

Він додає, що завод Tevitta багатофункціональний і може переробляти майже всі овочі, фрукти та ягоди‎. 

Повідомляється, що під час сезону завод Tevitta працює 24/7. Дізнатись детальніше про умови прийому продукції та вартість можна за тел.: (067) 380-45-87.

Нагадаємо, що LNZ Group створив телеграм-канал для живого спілкування з аграріями.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus