Всупереч обстрілам Миколаєва завод Елеваторпромсервіс продовжує роботу

Шнековий конвеєр виготовлений на заводі «Елеваторпромсервіс»
Шнековий конвеєр виготовлений на заводі «Елеваторпромсервіс»
Джерело фото: Elevatorist.com

Завод «Елеваторпромсервіс» на цьому тижні відправив замовлення для миколаївського підприємства ТОВ ТД «Залівмаш». 

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Незадовго до початку війни надійшло замовлення на два шнекових конвеєри, але виробництво зупинилось в момент затвердження креслень із замовником. Після відновлення роботи нашого заводу ми почали виконувати всі довоєнні замовлення, згідно з чергою»,— зазначає пресслужба.

Відзначається, що для «Залівмаш» виготовили конвеєр шнековий довжиною 5,5 м, та ще один з індивідуальним кутом нахилу 10 гр, довжиною 9,5 м. Обидва конвеєри укомплектовано мотор-редукторами італійської фірми Motovario.

«На сьогодні це не єдине замовлення від підприємства «Залівмаш» на заводі «Елеваторпромсервіс». На останніх стадіях виробництва також секції конвеєрів за потребами замовника»,— говориться в повідомленні.

Додається, що після невеликої перерви, завод «Елеваторпромсервіс» наздоганяє терміни виробництва згідно зі всіма договірними відносинами із замовниками.

Нагадаємо, що з Бердянського порту рашисти відправили перше судно з зерном.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus