Alebor Group

Збирання, зберігання, очищення, сушіння, доробка зернових та олійних культур, логістичні послуги, трейдинг
13026

Alebor Group («Алебор Груп»)група компаній, яка понад 15 років працює на зерновому ринку України та входить до рейтингу ТОП-20 експортерів. Компанія надає зерновиробникам повний цикл послуг, від збирання зернових, транспортування, доробки та зберігання на власних елеваторах — до відвантаження, реалізації за вигідними цінами та експорту.

Засновник групи компаній — Олексій Кустов.

Профіль Facebook

Профіль Instagram 

Профіль бізнесу Alebor Group

Структура Alebor Group:

  • «Вадул-Сіретський термінал» (Чернівецька область).
  • «Христинівське ХПП» (Черкаська область).
  • «Вороновицьке ХПП» (Вінницька область).
  • «Чесне ХПП» (Одеська область). 
  • Транспортна компанія «Болеко».
  • Транспортна компанія «Автоера».
  • Аграрний підрозділ компанії.
  • Торговельний підрозділ компанії.

Читайте також: День 4. Винниччина: Alebor Group и Кусто Агро

Діяльність компанії охоплює такі аспекти: обробка землі, травиництво, збирання врожаю, зберігання, очищення, сушіння, доробка зернових та олійних культур, логістичні послуги, трейдинг, експорт.

Елеватори

Читайте також: ТОП-10 компаний по строительству элеваторных мощностей 2018

Загальна потужність одноразового зберігання зерна — 450 тис. т, зокрема:

  • «Вадул-Сіретський термінал» — 78 тис. т;
  • «Христинівське ХПП» — 136 тис. т;
  • «Вороновицьке ХПП» — 197 тис. т;
  • «Чесне ХПП» — 39 тис. т.

Читайте також: Рождение элеватора: Новые мощности

У 2018 році група реалізувала інвестиційну програму зі збільшення потужностей зберігання зернових на 112,6 тис. т.

Читайте також: Элеваторный бум: ТОП объектов в 2018 г. и планы на 2019 г.

Три елеватори Alebor Group перевалили близько 800 тис. т зерна. При цьому на «Чесному ХПП» прийняли 170 тис. т, на «Христинівському ХПП» — 280 тис. т, на «Вороновицькому ХПП» — 310 тис. т.

Читайте також: Алексей Цуркан: Без добавленных мощностей в этом сезоне элеваторы Alebor Group могли бы «засыпаться»

Логістичні послуги

Читайте також: Алексей Кустов: При строительстве элеваторов надо делать проект «на вырост»

У Alebor Group 2 транспортні компанії — «Автоера» і «Болеко».

Автопарк компанії «Автоера» складають 100 великовантажних зерновозів марки МАN. Основним видом діяльності є перевезення зернових та олійних культур. 

Також, транспортна компанія «Болеко» налічує 11 комбайнів CLAAS Lexion 600,  3 трактори John Deere та 3 БПН-40. Діяльність пов'язана з наданням послуг зернозбирання та перевезення зерна з поля до елеваторів, портів та терміналів Украіни.

Трейдинг

Торговий підрозділ закуповує повний спектр зернових та олійних культур: пшеницю продовольчу та фуражну, ячмінь, кукурудзу, соняшник та ріпак.

Alebor Group працює з ключовими гравцями ринку — ADM, Louis Dreyfus Company (LDC), Bunge, Cargill, «Кернел», Vittera, Olam, CHS, COFCO.

Alebor Group у рейтингах

2018 р. — 4-е місце в ТОП-10 компаній з будівництва елеваторних потужностей.

2018 р. — компанія увійшла в ТОП компаній з будівництва елеваторів у 2018 р.

Історія розвитку Alebor Group

2009 р. — історія групи компаній розпочалася з придбання Олексієм Кустовим та його іноземними партнерами в 2009 році колишньої бази райспоживспілки в місті Христинівка Черкаської області. Спочатку підприємство було зареєстровано як база прийому зернових та олійних культур із подальшим відвантаженням їх залізничним транспортом — для цього звели невеликий автоприйом на 25 тонн.

З часом обсяг перевалки сягнув 10 000 тонн. Компанію назвали Христинівським хлібоприймальним підприємством. Паралельно з цим партнери розвивали й торгівельну діяльність.

2011 р. — на Христинівському ХПП введено в експлуатацію другу чергу елеватора ємністю 11 500 тонн. Забезпечуючи поставки зернових та олійних культур до морських портів, торговий підрозділ компанії за два роки відвантажив понад 200 000 тонн зернових.

2013 р. — за результатами сезону Христинівське ХПП здійснило перевалку 290 000 тонн зернових та олійних культур, зробивши у такий спосіб 7 «оборотів». Створення транспортної компанії «Болеко» з автопарком в 7 вантажних автомобілей серії MAN. Директором підприємства стає Микола Махневич.

2014 р. — група компаній отримала назву Alebor Group. Alebor Group розпочала будівництво елеватора в селі Вороновиця під Вінницею. Проектна потужність зерносховища — 116 000 тонн.

Введено нову чергу Христинівського ХПП, внаслідок чого потужність із одноразового зберігання зерна зросла з 42 000 до 74 000 тонн. Пропускна здатність транспортних систем підприємства становить 350 тонн на годину. Водночас три лінії автоприйому дозволяють оперативно відвантажувати 5 000 тонн зернових на добу. Завдяки збільшенню сушильних потужностей Христинівське ХПП вийшло на обсяги сушіння в 3 500 тонн на добу.

Вороновицьке ХПП розпочало прийом урожаю нового сезону. Обсяги одноразового зберігання підприємства складають 50 000 тонн.

На території Вороновицького ХПП відбулося урочисте відкриття нового сучасного елеватора з потужністю одноразового зберігання зернових 50 000 тонн.

2015 р. — група компаній вперше взяла участь у XXVII Міжнародій агропромисловій виставці «АГРО-2015»

Урочисте відкриття 2-ї черги Вороновицького ХПП. Потужність із одноразового зберігання зернових зросла до 104 000 тонн.

Автопарк компанії «Болеко» збільшився до 77-ти одиниць сучасних зерновозів і став налічувати 47 великовантажних автомобілів марки MAN та 30 вантажівок марки КАМАЗ.

Alebor Group розпочала успішно інвестувати в житлове будівництво. До складу групи компаній ввійшла будівельна компанія Alebor Real Estate, яка працює за європейськими стандартами якості.

2016 р. — група компаній Alebor Group урочисто відсвяткувала своє 7-річчя, підбивши підсумки за попередні роки роботи.

ГК Alebor Group стала титульним спонсором 7-го, фінального етапу чемпіонату України з кантрі-кросу «Ukrainian Cross-Country» — «ALEBOR RACE». Участь у громадському та спортивному житті країни – добра традиція Alebor Group.

2017 р. — на базі Балтського відділення (м. Балта, Одеської обл.) розпочато будівництво Чесного хлібоприймального підприємства. Сучасний елеватор розраховано на 27 500 тонн одночасного зберігання зернових та олійних культур.

Автопарк транспортної компанії «Болеко» збільшено до 60 MANів, 60 КАМАЗів. З’явився власний комбайновий парк із 5-ти сучасних комбайнів CLAAS Lexion 600.

З цього часу група компаній Alebor Group надає зерновиробникам повний цикл послуг, починаючи від збирання зерна у полі, транспортування, доробки та зберігання на елеваторах, – до реалізації за найвигіднішими цінами.

ГК Alebor Group стала офіційним спонсором II Міжнародної зернової конференції «Grain Ukraine».

2018 р. — розпочато будівництво паралельно на 3 елеваторах ГК Alebor Group, внаслідок чого потужності зростуть до 112 600 тонн. Що становитиме 315 000 тонн одночасного зберігання зернових та олійних культур.

Автопарк транспортно-експедиторської компанії «Болеко» збільшено. Відтепер кількість техніки становить 90 MANів, 60 КАМАЗів, 10 комбайнів CLAAS Lexion 600, 5 тракторів John Deere та 5 БПН-40.

2021 р. — у березні керівництво ГК прийняли рішення освоїти новий напрямок діяльності. Таким чином, було придбано перше с/г господарство у Вінницькій обл., із земельним банком в 1500 Га. Завершивши посівну кампанію та отримавши перші всходи с/г культур команда Алебор вирішила розширяти аграрний напрямок діяльності. За період весна-осінь 2021 р., земельний банк ГК Alebor Group було збільшено до 6500 Га землі.

2022 р. — з огляду на всі обставини нашоі країни у квітні 2022 року в компанії приймають стратегічне рішення виходити на сухопутні кордони та будувати зерновий комплекс — «Вадул-Сіретський термінал», ВСТ. 24 липня на будівельний майданчик терміналу ВСТ приїхали два новеньких екскаватори, які придбала Alebor Group. І вже 27 липня вони почали перші земельні роботи — зчищали та складали родючий шар ґрунту, як того вимагають санітарні норми. 27 жовтня здійснили перше відвантаження зерна кукурудзи із вагонів по широкій колії на європейську вузьку колію.

Також, паралельно, ведуться роботи по збільшенню потужностей зберіння «Вороновицького ХПП» до 197 тис. Т. І вже у вересні введено в експлуатацію нові потужності підприємства. Також на ВХПП було встановлено систему автономного газопостачання сушарок зі скрапленим газом.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Дімов Віталій
Дімов Віталій
Засновник та керуючий партнер транспортної компанії «Автоэра» ГК
Олексій Цуркан
Цуркан Олексій Іванович
Генеральний директор елеваторного спрямування групи компаній
Микола Махневич
Махневич Микола
Комерційний директор ГК

Команда

Бабій Микола
Керівник аграрного напрямку
Цуркан Ірина
Керівниця якості зернових культур
Златов Віталій
Керівник відділу продажу
Сімонов Антон
Керівник комбайнового напрямку транспортної компанії «Болеко» ГК

Контакти

Структура компанії

Автоэра
Автоэра
Перевозка зерновых и масличных культур
Болеко
Болеко
Уборка урожая, перевозки зерна