Зернова ініціатива: п'ятий караван вивіз 63 тис. т агропродукції з України

П’ятий караван з українським продовольством вирушив із портів «Чорноморськ» та «Південний».

Про це повідомили в Мінінфраструктури України.

«Сьогодні вранці вийшов п’ятий караван із агропродукцією із українських портів. В його складі судно SORMOVSKIY 12, яке вийшло з порту «Чорноморськ», та балкер STAR LAURA з порту «Південний». На їх борту понад 63 тис. т агропродукції»‎, — відмітили у відомстві.

Зокрема, STAR LAURA стало першим судном класу Panamax, яке вийшло з порту «Південний» з початку реалізації «зернової ініціативи», та третім у загальному переліку суден-велетнів, які уже прямують «зерновим коридором».

Відзначається, що сьогодні «Чорноморськ» та «Південний» приймуть ще 2 судна під завантаження — BRAVE COMMANDER та PETREL S. На них буде завантажено понад 40 тис. т українського зерна.

Читайте також:  «‎Зерно майже півроку лежало у трюмах. Що з якістю?»‎ ‎ 

Нагадаємо, що судно Brave Commander зафрахтоване в рамках Світової продовольчої програми ООН і буде направлене через порт Джибуті до Ефіопії. На судні 23 тис. т пшениці для боротьби з голодом в Східній Африці.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus