Проросійські сили в Європі перешкоджають вивезенню української продукції через дружні країни — Висоцький

Проросійські сили в країнах Європейського Союзу перешкоджають вивезенню української продукції через дружні країни.

Про це розповів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький на конференції EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, пише Latifundist.com.

«Протести та блокада вивезення української продукції через дружні країни, організовані проросійськими силами, які все ще діють у Румунії в тому числі», — сказав Висоцький.

За його словами, українські аграрії розуміють, що Румунія та інші країни Європи зацікавлені в закінченні війни в Україні та повному розблокуванні портів для повноцінної роботи аграрної галузі. 

«Ми цінуємо співпрацю Румунії та України. Наразі, більшість сільськогосподарських товарів йде транзитом через Румунію. Саме цей шлях дуже важливий для аграріїв України. Цей транзит стосується не лише зерна, але й продуктів переробки, таких як біопаливо, соняшникова та соєва олії», — додав посадовець.

Нагадаємо, рішення Європейської комісії про заборону імпорту з України пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику почне діяти у травні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus