Аграрії хочуть збільшити передачу вагонів через новий прикордонний перехід в напрямку Рені

Аграрії планують збільшити передачу вагонів через новий прикордонний перехід Серпневе-1—Басарабяска в напрямку Рені. Відповідний лист «Українська зернова асоціація» направила до Укрзалізниці.

Про це розповів заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов під час наради із залізничниками Румунії та Молдови 16 травня, пише Rail.insider.

Аграрії хочуть збільшити перевезення зернових вантажів до 100 вагонів на добу у напрямку порту Рені через новий прикордонний перехід Серпневе-1—Басарабяска.

«Наші аграрії бачать у цьому стику і порту Рені альтернативу портам Ізмаїл та Великої Одеси, де наразі блокується робота «зернового коридору». І це альтернатива транзиту через західні прикордонні переходи Польщі, Словаччини, Угорщини», — зазначив Ткачов.

Читайте також: До порту Рені збудують пряме залізничне вантажне сполучення через територію Молдови

Він також розповів, що Укрзалізниця надіслала листа до залізниці Молдови. Там мають розглянути можливість знижки на перевезення зернових вантажів і нафтопродуктів, а також інших номенклатур через цей стик. 

Нагадаємо, Україна та Молдова скасовують митний та прикордонний контроль для залізничних вантажів на станції Рені. Країни підписали відповідний протокол.

Виконано за допомогоюDisqus