Олександр Мащенко

Засновник проєктів «Zernotorg.ua» «Zernovoz.ua»
1550

Був фінансовим контролером TransbulkTerminal. Пройшов шлях від економіста до керівника департаменту логістики «Кернел». Створив платформу для швидкого пошуку перевізників та керування автотранспортом в агробізнесі, а також онлайн-майданчик для торгівлі зерном. Працює над автоматизацією управління логістикою у сегменті агро.

Освіта

Кар'єра

Цитати

  • «Автоперевезення — це однозначно дорога логістика. Їх не можна порівнювати із залізничними. Але, крім номінальної ціни логістики, є ще поняття ліквідності та доступності. Логістика — це частина зернового трейдингу всередині країни. Вона дозволяє отримати найкращу ціну, якщо ти здатний поставити товар у найкоротший термін. Автомобілі, будучи дорожчою логістикою, мають більш високу ліквідність і дозволяють отримувати більше вигоди при трейдингу, ніж при постачанні з умовами залізничного транспорту» (Latifundist.com, лютий, 2018 р.).
  • «Ліквідна інфраструктура ― це те, що зараз в Україні доступне і розвиватиметься. Важка інфраструктура наздоганятиме ліквідну, якщо там закінчаться резерви. До ліквідної інфраструктури належить, насамперед, автотранспорт. Очевидно, що кількість інвестицій, зростання рухомого складу і вантажопотоку торкнеться автотранспорту» (Latifundist.com, лютий, 2018 р.).

Стиль життя

Хобі: книги, водні види спорту, туризм, гірські лижі.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 22 серпня 2023