Агропродсервіс

Виробництво зернових та технічних культур, насінництво, свинарство, молочне тваринництво, птахівництво
21674

«Агропродсервіс» — корпорація, розташована у Тернопільській та Івано-Франківській областях, яка спеціалізується на рослинництві та тваринництві.

Земельний банк — 40 тис. га.

Топ 100 латифундистів України

Регіони діяльності: Тернопільська та Івано-Франківська області.

Генеральний директор — Андрій Баран.

Профіль Facebook

Профіль бізнесу «Агропродсервіс»

Структура компанії:

  • Комбікормовий завод (продуктивність — 15 т на годину).
  • «Тернопільський м'ясокомбінат».
  • Завод з переробки сої (продуктивність — 1,4 тис. т макухи на місяць).
  • Завод з виробництва насіння Cimbria (працює на датському обладнанні, продуктивність — 360 т на добу).
  • Елеватори.
  • Складські приміщення.

Свинарство

До кінця 2017 р. загальне поголів'я свиней у компанії складає 130 тис., у тому числі 15 тис. свиноматок.

Свинокомплекс у с. Настасів складається з репродуктора на 9,6 тис. свиноматок, дорощування поросят на 45 тис. голів, генетичного центру для утримання кнурів потужністю 200 голів із лабораторією штучного запліднення.

Свинарство в «Агропродсервіс» почали активно розвивати з 2005 року. Вже через рік господарство набуло статусу племінного репродуктора, а 2009-го — племінного заводу з розведення свиней породи «Ландрас».

Середньодобовий приріст свиней на стадії відгодівлі становить 900 грам, із середнім виходом 60-62 кг пісного м'яса на 100 кг живої ваги.

Молочне тваринництво

Читати по темі: Иван Чайковский: В таких условиях вести бизнес очень рискованно (БЛИЦ-ИНТЕРВЬЮ)

Станом на 2017 р. у складі компанії функціонує 4 молочні (с. Теофіпілька, с. Урмань, с. Козлов, с. Лозова) та один відгодівельний комплекс (с. Купчинці).

Поголів'я ВРХ на кінець 2017 р. складає понад 5 тис. голів, у тому числі дійного стада — 1,45 тис. голів. Щодня виробляється понад 26 т молока. Активно розвивається виробництво яловичини.

Компанією «Агропродсервіс» у 2017 р. було вироблено та продано на переробку понад 8 тис. т молока, що на 33,2% більше порівняно з попереднім роком.

Середня продуктивність корів за роком зросла на 9,7%, поголів'я корів зросло на 20,4% і становить 1,55 тис. голів.

На кінець 2017 р. відновлено роботу ферми у с. Купчинці для відгодівлі бичків. Реконструйовано та запущено 4 тваринницькі приміщення, де міститься понад 700 бичків. Загальна потужність виробництва становитиме до 3 тис. гол. одночасного змісту, річний обсяг виробництва становитиме 1,26 тис. т м'яса яловичини.

Виробництво зернових, олійних та технічних культур

Профільні культури: пшениця, ячмінь, соя, горох, ріпак, кукурудза, цукрові буряки (буряки здають на «Козовський цукровий завод», «Збаразький цукровий завод», «Чортківський цукровий завод», «Хоростківський цукровий завод»).

Читати по темі: Иван Чайковский: Наша задача — 200 тыс. т производимого зерна переработать с добавленной стоимостью

Елеватори

Елеватори, що входять до структури компанії:

Елеваторна потужність — 172 тис. т одноразового зберігання.

«Агропродсервіс» за планом у с. Ястребове Тернопільської області збудує потужний агрокомбінат з елеватором на 200 тис. т одноразового зберігання зерна.

Насінництво

Компанія представляє насіння високоврожайних сортів озимих та ярих зернових культур, а також сої, гороху, провідних вітчизняних та зарубіжних компаній, які вирощені на полях господарства.

Усі сорти насіння доопрацьовуються до належних посівних кондицій на спеціалізованому заводі Cimbria, обладнання для якого імпортоване з Королівства Данія.

Птахівництво

У с. Гарбузов функціонує 3 комплекси для відгодівлі птиці, у яких одночасно міститься 220 тис. голів курки-бройлера. У с. Велика Вільшаниця — 50 тис. курки-бройлера та 10 тис. індика.

Курчат закуповують як у українських, так і в польських виробників, індики — лише у польського виробника. Відгодівля птиці здійснюється кормами власного виробництва з комбікормового заводу у с. Настасів (Тернопільський р-н).

«Агропродсервіс-Вест» є першим та єдиним підприємством на Тернопільщині, яке вирощує індика, та найбільшим у регіоні за потужностями виробництва курки.

Вирощений птах проходить через власний забійний цех, потужності якого на сьогодні становлять 5 тис. голів за зміну.

Виготовлене м'ясо переробляється та реалізується як у вигляді сирого м'яса, так і у вигляді готового продукту. Готову та м'ясну продукцію можна придбати у фірмових магазинах «Студія м'яса».

Додаткова інформація

Читати по темі: Андрей Баран: Нужно быть в постоянном поиске

Соціальна відповідальність

Компанія «Агропродсервіс» вкладала власні кошти у розвиток кожної територіальної громади, де орендує землю: на підтримку шкіл, дитячих садків, закладів культури та спорту, ремонт сільських доріг, освітлення вулиць.

Організація дарує великодні та різдвяні кошики для самотніх, літніх жителів, подарунки першокласникам до Дня знань, солодощі дошкільнятам та школярам до Дня Святого Миколая.

Для пайовиків надаються послуги з обробки присадибних ділянок.

Компанія допомагає Збройним силам України, учасникам АТО. Надає адресну, одноразову матеріальну допомогу своїм пайовикам, які проходили або проходять службу в зоні АТО, їхнім сім'ям.

Виділяються кошти для допомоги релігійним громадам, незалежно від їхньої конфесійної приналежності, на реалізацію проєктів та програм патріотичного, культурно-просвітницького, медичного, освітнього, молодіжного та спортивного спрямування.

Фінанси

«Урманське», яке входить до групи компаній «Агропродсервіс», отримало дотації у розмірі 1,6 млн грн за будівництво/реструктуризацію об'єкту тваринництва.

Читати по темі: День поля по-тернопольски: дебют Агропродсервис

Історія розвитку «Агропродсервісу»

1999 р. — заснування компанії.

2004 — отримано статус елітгоспу.

2005 р. — початок розвитку напряму свинарства.

2006 р. — набуто статусу племінного репродуктора.

2008, 2010 рр. — реконструкція свиноферм на підприємстві.

2009 р. — набуто статусу племінного заводу з розведення свиней породи Ландрас. Почав роботу елеватор потужністю 74 тис. т.

2011 р. — земельний банк збільшено до 37 тис. га, розпочав роботу комбікормовий завод потужністю 15 т на годину, збудовано 4 приміщення для свиней, розпочав роботу завод з переробки сої потужністю 1,4 тис. т на місяць.

2012 р. — розпочав роботу насіннєвий завод потужністю 360 т на добу, збудовано новий елеватор потужністю 50 тис. т, початок розвитку напряму птахівництва.

2013 р. — кількість свиней збільшено до 53 тис. голів, кількість свиноматок збільшено до 8 тис. голів, збільшено елеваторні потужності на 14 тис. т, розпочав роботу новий логістичний центр, збудовано комплекс для відгодівлі свиней на 45 тис. голів.

2014 р. — земельний банк зріс до 40 тис. га, кількість свиней збільшено до 105 тис. голів, кількість свиноматок збільшено до 12 тис. голів, куплено приміщення для м'ясокомбінату, збудовано репродуктор на 2 тис. голів свиноматок, потужності птахівництва збільшено до 2 млн. голів курей на рік.

2016 р. — відновив свою роботу «Тернопільський м'ясокомбінат». У грудні «Агропродсервіс» придбав нову сільгосптехніку — 4 трактори німецької фірми Fendt.

2017 р. — «Агропродсервіс» розпочав експорт круп власного виробництва до країн Європейського Союзу — Угорщини та Польщі. У серпні 2 трактори John Deere 8345R та 2 сівалки Terrasem C6 «Агропродсервіс» купив у компаній «Агросем» та Pöttinger відповідно. «Агропродсервіс» запустив нову лінію для обвалки м'яса свинини та яловичини на «Тернопільському м'ясокомбінаті». Продуктивність цієї лінії дозволяє обвалювати 25 т м'яса за одну зміну. У грудні «Агропродсервіс» придбала 2 трактори Case за системою Trade-In.

2018 р. — у березні відбулася урочиста передача ключів від 6 одиниць сільськогосподарської техніки компанії John Deere, яку «Агропродсервіс» придбав у «Агросем». «Агропродсервіс» купив кормозбиральний комбайн 8500, обприскувач R4045 (ширина захоплення площі якого дорівнює 36 м), трактор 8335R та 3 трактори 6135B. Крім того, виробництво продуктів із сої компанії «Агропродсервіс» отримало сертифікат якості нового стандарту NON GMO.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Баран Тарас Андреевич
Коммерческий директор компании
Чайковский Виталий Адамович
Технический директор корпорации
Баран Андрій Степанович
Генеральний директор компанії
Чайковський Іван
Чайківський Іван Адамович
Народний депутат, секретар комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, засновник

Команда

Рудюк Борис
Заместитель директора по животноводству
Березовский Роман Зиновьевич
Заместитель директора по животноводству
Кремпович Руслан
Садовод корпорации
Кулян Андрей Теофилович
Агроном филиала «Росоховатец» корпорации