Агро-Експрес-Сервіс

Виробництво зернових та технічних культур, молочне тваринництво
18293

«Агро-Експрес-Сервіс» — сільськогосподарський товаровиробник, який спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур та молочному тваринництві.

Земельний банк — 32 тис. га.

Топ 100 латифундистів України

Регіони діяльності: Рівненська, Волинська, Тернопільська області.

Засновник і генеральний директор компанії «Агро-Експрес-Сервіс» — Сергій Костючко.

Профільні культури — пшениця, кукурудза, цукрові буряки.

На базі компанії також діють молочний комплекс, м'ясопереробний цех, допоміжні цехи з переробки зерна, деревообробні майстерні.

Історія розвитку «Агро-Експрес-Сервіс»

1999 р. — засновано підприємство «Агро-Експрес-Сервіс».

2011 р. — «Агро-Експрес-Сервіс» планує закупити племінну худобу в Німеччині, для утримання якого додатково готує два нових корівника в с. Башарівка (Рівненська область).

2014 р. — компанія завершила будівництво молочного комплексу в Рівненській області. Кількість корів в комплексі — 2,1 тис. голів. Також паралельно ввели комбікормовий завод.

Жовтень 2017 р. — придбання «Мар'янівського цукрового заводу».

Конфлікти «Агро-Експрес-Сервіс»


2016 р. — «Вілія» повідомила про рейдерське захоплення з боку «Агро-Експрес-Сервіс». Але «Агро-Експрес-Сервіс» заперечував рейдерські дії, назвавши ці події «дією в рамках закону». Поліція відкрила кримінальне провадження у справі про рейдерство в Рівненській області.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти

Структура компанії

Марьяновский сахарный завод
Производство сахара