Ukravit

Національний виробник засобів захисту рослин
14748
Вакансії компанії

Ukravit — найбільший український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив.

Основними напрямами діяльності компанії є виробництво та продаж засобів захисту рослин і добрив із мікроелементами, які інтенсивно застосовуються в сучасному ресурсозберігаючому землеробстві, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості компанії спрямовані на забезпечення попиту в промисловому секторі та в секторі домашніх господарств населення.

Продукція Ukravit налічує більше 150 найменувань зареєстрованих торгових марок.

Продукція компанії представлена, зокрема, у двох основних лінійках:

Аптека Cадівника — бренд Ukravit, що пропонує засоби захисту рослин, мікродобрива, родентциди та допоміжні засоби у дрібному фасуванні для приватних господарств.

Згідно з аналітичною системою YouControl, основним бенефіціарним власником компанії є Ільченко Віталій Володимирович.  

Профіль бізнесу Ukravit

За майже 25 років роботи Ukravit на українському ринку компанія розробила комплексний сервіс, здатний покрити практично всі потреби аграрія у процесі вирощування сільгоспкультур.

Агровиробник може прокредитуватися за найвигіднішими в Україні процентними ставками в рамках програми Ukravit Finance, придбати високоефективні ЗЗР, МКД, основні добрива та насіння, дослідити ґрунт та воду свого господарства в Ukravit Insitute, провести протягом сезону діагностику посівів, досліджувати вирощений урожай на якісні показники та залишкову кількість пестицидів у лабораторних умовах.

Препарати виробляються за допомогою сучасного обладнання на власному виробництві в місті Черкаси та доставляються клієнтам у тарі власного виробництва, спеціально розробленій для пестицидів.

Кожен етап виробничого процесу відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки. Ukravit Institute акредитований відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних лабораторій». Виробництво Ukravit сертифіковане і відповідає вимогам ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та ISO 45001:2018. Сертифікаційний аудит компанія пройшла ще в 2017 році і тепер щорічно підтверджує відповідність вимогами міжнародних стандартів ІSO за участю компанії BUREAU VERITAS — світового лідера із незалежної сертифікації, що підтверджено сертифікатами відповідності.

Компанія пропонує комплекс сервісів, здатний покрити практично всі потреби аграріїв протягом агросезону.

Соціальна відповідальність

За підтримки групи компаній Ukravit у Черкасах було відкрито фітнес-клуб.

Компанія здійснює постійну підтримку соціальних програм та ініціатив, інвестує у розвиток дитячого та молодіжного спорту, впроваджує інноваційні екологічні проєкти.

У час повномасштабного вторгнення компанія надає всебічну підтримку Силам Оборони.

Історія розвитку бізнесу Ukravit

1999 р. — заснування компанії Ukravit. Початок виробництва засобів для знищення побутових комах та гризунів, дослідження потреб потенційних споживачів.

2002 р. — компанія займає провідні позиції у забезпеченні засобами для дезінфекції та дератизації спеціалізованих служб в обласних та районних профілактичних дезінфекційних станціях, профдезвідділах МОЗ України.

2003 р. — розробка стратегічного плану подальшої діяльності компанії.

2004 р. — початок забезпечення засобами захисту рослин (ЗЗР) агропромислового сектору, державна реєстрація препаратів ЗЗР власного виробництва компанії.

2005 р. — отримання дозволу на виробництво препаратів у м. Черкаси.

2006-2007 рр. — компанія стає одним із лідерів національного ринку ЗЗР.

2008 р. — розширення сфери діяльності компанії: реєстрація ТМ «Аптека садівника» та початок реалізації препаратів для потреб приватного сектору.

2009 р. — удосконалення виробничих потужностей ЗЗР та будівництво нового складу для одноразового зберігання понад 10 тис. т готової продукції. Встановлення нових виробничих ліній виробництва препаративних форм пестицидів.

2010 р. — запровадження виробництва добрив із мікроелементами ТМ «Авангард» та стимуляторів та регуляторів росту рослин.

2011 р. — вихід на європейський ринок. Реєстрація та випробування препаратів на території Молдови та Грузії.

2016 р. — початок будівництва R&D-центру та посилення потужностей із виробництва ЗЗР.

2017 р. — початок будівництва нового виробничого корпусу.

2018 р. — відкриття сервісно-аналітичного центру «Інститут здоров'я рослин», згодом — Ukravit Insitute.

2019 р. — розширення програм фінансування за участі провідних банків.

2021 р. — Ukravit об'єднала активи й стала Ukravit Sciense Park.

2022 р. — програми підтримки виробників у воєнний час, початок співпраці з USAID АГРО. Проведення ребрендингу зі слоганом «Врожаю бути!».

2023 р. — продовження програм підтримки агровиробників, збільшення обсягів реалізованої продукції, посилення позицій на ринку.

Читайте також: Один з найкращих R&D-центрів в Європі та найбільший продуктовий портфель оригінальних ЗЗР, або Як в Ukravit покращують здоров’я українських полів 

Продуктові ролики

16' Варяг 

Міладар Дуо

Авангард Гроу Аміно

Сінан

6' Варяг

Капітал

Акула

Інгрес

Варяг

Читайте також: В Ukravit розповіли, як уникнути переростання озимого ріпаку

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Ільїн Олександр Ігоревич
Фінансовий директор
Мигловець Олександр Петрович
Директор департаменту агротехнологій

Команда

Сальніков Сергій Миколайович
Керівник сервісно-технологічного відділу департаменту захисту інтересів клієнтів
Перехрест Ірина
Начальник сервісно-аналітичного центру
Конограй Володимир
Начальник агробіологічної лабораторії ВСП «Інститут здоров’я рослин»
Семененко Евгений Анатольевич
Коммерческий директор «Укравит Агро» агрохолдинга