Агроінвест Холдинг

Вирощування зернових та технічних культур
5230

«Агроінвест Холдинг» — підприємство, яке займається вирощуванням зернових та технічних культур. Підприємство засноване у 2014 р.

Земельний банк: 22 тис. га.

Регіон діяльності: Харківська область.

Кількість працівників — близько 300 осіб.

Згідно з аналітичною системою YouControl, бенефіціари — Олег Борисович Кияшко (50%) та Олександр Сергійович Гвоздик (50%).

Директор — Гончаренко Андрій Миколайович.

Профіль бізнесу «Агроінвест Холдінгу»

Основна сфера діяльності - виробництво зернових, зернобобових та олійних культур, вирощування, зберігання, торгівля сільськогосподарською продукцією.

Профільні культури: кукурудза, соняшник, ячмінь, пшениця, ріпак та ін культури.

«Агроінвест Холдинг» входить до сумлінних платників податків Харківської області.

Обсяг податкових відрахувань у 2019 р. — понад 8 млн гривень.

Довгострокове партнерство з банківським сектором дозволяє компанії активно залучати кредитні кошти для внутрішніх інвестицій, підвищення ефективності виробництва та підвищення його рентабельності.

До початку 2020 р. кредитний портфель склав понад 50 мм. гривень.

Виробництво добрив

Починаючи з 2018 р. «Агроінвест Холдинг» активно розвиває напрямок виробництва органічних добрив. Компанія «Агрохім Груп», що входить у холдинг, розробила та впровадила унікальну агротехнологію R-iof (renovation-intensive organic farming).

Під застосування та тестування нових органічних добрив «Агроінвест Холдинг» виділив 4 тис. га землі, а згодом фахівці компанії мають намір використати добрива власного виробництва на всій площі земель, що обробляються.

Зберігання

До кінця 2018 р. холдинг збудував зерносховище потужністю 8 тис. т у Харківській області. Місце для будівництва вибрано виходячи з логістичних потреб підприємств компанії.

Вже першого року після будівництва потужності зі зберігання дозволили компанії майже відмовитися від послуг елеваторів інших компаній, а обладнання нового зерносховища може ще й істотно зменшити споживання електроенергії.

Нагороди:

  • Лідер галузі — 2016 (Leader of the branch);
  • «Лідер року — 2017»;
  • «Лідер галузі — 2019».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент