Кучеренко відповів на звинувачення про захоплення Ізмаїльського елеватору

Кучеренко Микола є власником компанії «ОЛУМ» — підприємства, яке володіє цілісним майновим комплексом Ізмаїльського елеватора, яке знаходиться в іпотеці в «Ощадбанку»

Про це повідомив колишній директор з маркетингу «‎Агроінвестгруп‎»‎ Віталій Кучеренко, син власника компанії Миколи Кучеренка, на своїй сторінці в Facebook.   

За його словами, до 9 червня 2022 року був накладений арешт на Ізмаїльський елеватор, активи передані до АРМА(Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів) та був укладений договір на управління з «Е.К.О ГРУП»

Після 9 червня суд прийняв рішення зняти арешти та інші обмеження на управління активами Ізмаїльського елеватора, продовжує Віталій Кучеренко. Після чого директор компанії «ОЛУМ» приїхав на елеватор та попросив працівників «Е.К.О ГРУП» покинути його.

«Ось частина оновленого реєстру станом на 15.06.2022 на 17:25 в якому видно, що знято всі арешти та передачі в управління АРМИ, відтак ніяких дій «Е.К.О ГРУП» робити на елеваторі не може‎»‎, — розповідає ексдиректор «‎Агроінвестгруп‎»

Віталій Кучеренко додає, що в рамках узгодженої програми з відпрацювання боргів кредиторам на активах «Агроінвестгруп‎»‎, одним із перших був затверджений Максим Павільч, з яким вони особисто зустрічалися у Відні 12-13 червня 2019 року.

«В рамках відпрацювання було переоформлено землю на компанію ТОВ «Раліївка». На одній із зустрічей, вже в Одесі, голови ради кредиторів «Агроінвестгруп‎»‎ — Олександра Пєткова з Максимом Павільчем, Максим підтвердив, що: так, як я повернуся до України, ми сядемо та порахуємось», — ділиться бізнесмен. ‎ 

Читайте також: «‎Зерновая пирамида: групповая афера Агроинвестгрупп»‎ 

Водночас Віталій зауважив, що після того, як Максимом Павільчем були вкладені гроші в урожай, і коли він оформив оренду Ізмаїльського, Аліягзького, Березовського та Раухівського елеваторів, які перебувають в арешті в АРМИ на свою компанію, він вирішив не повертати активи для відпрацювання наступним кредиторам.

Програма з відпрацювання боргів передбачає операційні інвестиції, збирання врожаю або проведення торгових операцій на елеваторі, і отриманий маржинальний прибуток, що спрямовується на погашення боргу.

«Тепер увага питання: Максим Павільч та Геннадій Матковський «трейдери чи рейдери»? Це хороше питання, я пообіцяв усім відпрацювання боргів на активах «Агроінвестгруп» і це маю намір зробити. А щодо Максима та Гени подивимося, дуже скоро час покаже. . .‎»‎, — підсумував Віталій Кучеренко.  

Читайте також: «Попали все»: как изменились правила игры на агрорынке после Агроинвестгрупп»‎

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що 14 червня невідомі особи, які представились працівниками компанії «ОЛУМ», заблокували роботу Ізмаїльського елеватора, не пропускають на підприємство фури, не дозволяють вантажити судна та вивозити зерно.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus