МХП та УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО підписали меморандум про співпрацю в сфері соцвідповідальності

Агроіндустріальних холдинг МХП, засновником якого є Юрій Косюк, підписав меморандум про співпрацю з агропромисловою компанією «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» в сфері корпоративної соціальної відповідальності.
 

Про це повідомляє «Укрінформ».

Згідно з повідомленням, метою меморандуму є співпраця у сфері сприяння регіонального розвитку громад на території присутності компаній, а також залучення інших громадських організацій, донорів та бізнес-партнерів.

Зазначається, що меморандум підписали заступник голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності Ігор Лещенко та директор департаменту земельних питань і комунікацій «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» Яна Кавушевська.

Ігор Лещенко акцентував, що 11 вересня компанії проведуть спільний захід — екофесту на території Гайсинської ОТГ Вінницькій області.

«Ми об’єднаємо сусідні громади в команди і влаштуємо справжнє екосвято: ми відходимо від нудного збирання сміття і проводимо плоггінги. Плоггінг —  це поєднання екологічного та фітнес рухів, тобто ми і спортом займаємось (команди змагаються між собою), і робимо місце проживання чистішим. Буде і розважальна, і освітня складова, де ми розкажемо, як правильно утилізувати, сортувати сміття, як жити так, щоб якомога менше нашкодити планеті. Це один із проєктів, які ми реалізуємо в межах партнерства з компанією «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО». Та я впевнений, що їх буде безліч», — зазначив він.

Повідомляється також, що для досягнення цілей меморандуму, сторони в силу своїх можливостей здійснюватимуть реалізацію спільних проєктів та програм, спрямованих на розвиток спроможності громад, розвиток людського капіталу, підтримку громадського здоров'я, збереження та відновлення екології.

«Переконана, що партнерство з МХП буде плідним і якісним. Сподіваюсь, до такої ініціативи приєднаються й інші соціально-відповідальні бізнеси – великі і не дуже. Адже, об’єднавшись, ми зможемо реалізовувати ще більш значущі проєкти, спрямовані на сталий розвиток  - як наших громад, так і нашої країни в цілому», — підкреслила Яна Кавушевська.

Нагадаємо, що МХП відмовляється від використання логотипу «Наша Ряба» на своїй продукції.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus