Україна відкрила новий ринок збуту для експорту курятини

Компетентні органи України та Йорданії погодили форму сертифікату на експортовані з України до Йорданії м’ясо, субпродукти та інші продукти птахівництва.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Сертифікат встановлює постійно діюче зонування території України для безперебійної торгівлі продукцією птахівництва навіть у разі спалахів грипу птиці.

«Ми вирішили одну з проблем українських експортерів м’яса птиці, узгодивши новий сертифікат із Йорданією. Нова домовленість приносить конкретний результат: українські компанії та йорданські споживачі можуть бути впевненими у безперебійному постачанні продукції з України», — відзначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Уточнюється, що документ став п’ятим сертифікатом на експорт, який Україна та Йорданія погодили за останній час. Раніше компетентні органи обох країн погодили форми сертифікатів на експорт з України охолодженої замороженої яловичини, охолодженого м’яса овець, великої рогатої худоби та овець для забою.

Читати по темі: Миронівській птахофабриці 15 років: як стати одним з найбільших підприємств в Україні та Європі

«Ринок Йорданії є важливим для українських експортерів м'яса птиці. Тепер вони отримали на ньому нові можливості. Це рішення — гарна новина для всіх наших птахівників», — зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Нагадаємо, що Україна має значні шанси увійти в ТОП-7 найбільших експортерів м'яса птиці.

Виконано за допомогоюDisqus