Засновник Епікуру знімає продукцію з продажу

Один з акціонерів Володимир-Волинської птахофабрики Олексій Коваленко анулює ліцензію на бренд «Епікур» та знімає з продажу продукцію під цією торговою маркою. Причиною стала анатиукраїнська позиція іншого акціонера птахофабрики — Михайла Добкіна. 

«Знімаю свій «Епікур» із продажу. Інакше ваші ж гроші посилюють для вас загрозу війни! Питання у Михайлі Добкіні, який нещодавно став акціонером Володимир-Волинської птахофабрики. Тут до його появи під своєю ліцензією і зі своєю епі-командою я налагодив виробництво курятини без антибіотиків і всякої погані для тм«Епікур», — написав він на сторінці у фейсбук.

В інтерв'ю Forbes Коваленко розповів, що політик став одним з акціонерів птахофабрики два роки. Михайло разом з братом Дмитром успадкували частку в капіталі після смерті їх батька Марка Добкіна, який був одним з власників компанії.  Наразі у Коваленка та його родини сконцентровано 34% частки компанії, по 33% у родин братів Добкіних. 

«З недавніх публікацій та звернення журналістів-розслідувачів знаю, що Добкін це вже не лише про токсичну риторику, а про злочинну співпрацю з ЛНР/Росією. Уже не слова, а справи. Настільки цинічні щодо України, що я негайно ставлю крапку на Володимир-Волинській птахофабриці по Епікуру. На цій же фабриці Добкін виробляє звичайний бренд Чебатурочка. На нього я не впливаю, тут кожному голосуватиму своїм гаманцем», — зазначив Коваленко у пості. 

Бізнесмен повідомив, що вже анулював ліцензію виробнику. Паралельно готує офіційні повідомлення торговим мережам про припинену ліцензію на Епікур.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus