Продано понад 28 тис. сівалок Rapid: Väderstad про 30-річчя агрегату

Швецька компанія Väderstad відзначає 30-річчя зернової сівалки Rapid. За словами виробника, з моменту випуску сівалки Rapid було продано майже 28 тис. машин фермерам по всьому світу, які шукають надійну техніку для роботи на різних агрофонах.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Виробник повідомляє, що з випуском Rapid в 1991 р. відбулась революція в технологіях сівби, завдяки своїм унікальним сошникам та системи контролю глибини висіву. І сьогодні, через 30 р., після незліченних оновлень та розробок концепція сівалки Rapid продовжує мати великий попит.

«Коли ми розробляли Rapid, нашою метою було розробити машину, яка може виконувати кілька операцій одночасно і працювати за будь-яких умов. Ми називаємо її універсальною сівалкою», — говорить регіональний менеджер з продажу Väderstad Nordic та представник другого покоління сім’ї власників Väderstad Бо Старк.

Та додає, що однією з головних причин успіху сівалки Rapid стала її здатність виконувати за один прохід підготовку посівного ложа, вирівнювання, сівбу і повторне ущільнення, водночас забезпечуючи надійний результат висіву за високої робочої швидкості.

За насіннєвими сошниками розташовані великі прикочувальні колеса, які стали відмінною особливістю Rapid та забезпечують оптимальний контакт насіння з ґрунтом навіть на більш важких ґрунтах.

Опорні колеса закріплені на вісі зі зміщенням 190 мм. Таке шахове розміщення OffSet має ряд переваг, таких як: зниження вібрацій, що сприяє підвищенню точності сівби, а також зниження тягових вимог на 25%.

«Пам’ятаю, як одного разу спілкувався з фермером, якому дуже сподобалося працювати з Rapid. Він завжди казав, що «Rapid дійсно як джип серед сівалок, оскільки виконує свою роботу за будь-яких умов», — підкреслив Бо Старк.

Нагадаємо, що використання комбінованих диско-лапових агрегатів TopDown компанії Väderstad для виконання основного та передпосівного обробітку ґрунту дозволяє, як мінімум на 30%, скоротити витрату палива.

Виконано за допомогоюDisqus